KOOLITUS


Olete oodatud koolitusele meie juurde. Kui aga maa meieni on liiga pikk, siis soovi korral tuleme ise Teie juurde.

Pakume erinevate vanusegruppide jaoks sobivaid koolitusi. Vitraazikursust saab ühendada näiteks ka sünnipäevakorraldamisega. Kutsuda kokku oma kallid sõbrad ja koos õppida kaunist kunsti.

Koolitus sobib samuti noorematele õppuritele. Olen korraldanud põnevaid õpitubasid ka algklassiõpilastele, kus tutvustan noortele teadmisi vitraazi valmistamisest. Õpilastel on huvitav õppida ja ise proovida klaasi lõikamist, lihvimist ja tinaga jootmist. Olulisel kohal on muidugi turvalisus (kaitseprillid ja kindad). Koos valmistatakse üks ühine vitraaz, nii panustab iga laps oma osa toredasse ühistöösse ja samas omandab huvitavaid teadmisi. Põnevaid hetki on nii noorele kui ka veidi vanemale õppurile.

Vitraazi kiirkursus, mille lõpus valmib väike kuni neljast klaasist töö, mis hakkab kaunistama akent ja toob rõõmsaid värve igasse päeva. Koolitus kestab u 3 tundi. Selle aja jooksul tutvutakse tehnikaga ja selle etappidega. Olulisel kohal on turvalisus, sest töö klaasiga (seda lõigates ja lihvides) tekitab palju tolmu ja kilde, mis võivad sattuda silma või lõhkuda käsi. Vahendid, nagu klaasilõikamisnoad, lihvija, kindad, prillid, mask jne. on firma poolt. Kaasa tuleb võtta vaid hea tuju.

Klaasvitraaž
Klaasvitraaž